Пн. Лип 22nd, 2024
сквер імені Героя Небесної Сотні Володимира Мельнічука

сквер імені Героя Небесної Сотні Володимира Мельнічука

“В Оболонському районі Києва відкриють сквер імені Героя Небесної Сотні Володимира Мельнічука” – про це Kievtime повідомила Оболонська районна в м. Києві державна адміністрація.

Також, захід “Відкриття скверу імені Героя Небесної Сотні Володимира Мельнічука” з`явився на сторінці “Алея Героїв Небесної Сотні” у соцмережі facebook:

21.11.2017 о 10.00 у м.Києві Оболонського району відбудеться відкриття скверу імені Героя Небесної Сотні Володимира Мельнічука.

Сквер буде відкрито біля будинку, в якому мешкав загиблий Герой Небесної Сотні 

Нині про те, що в мікрорайоні жив Володимир Мельнічук, сповіщає пам’ятна таблиця на фасаді 16-титповерхівки, встановлена родиною Героя. Неподалік від цього будинку у новоствореному сквері встановлять стійки зі світлинами та розповіддю про нього. 

Останні роки Володимир працював дизайнером інтер’єрів і майстром із ремонту квартир. Окрім того, любив фотографувати й залишив цілу колекцію фотоальбомів. Позаминулого року в місцевій школі № 214, була відкрита меморіальна дошка Герою України випускником якої він був, провели виставку фоторобіт “Майдан очима Володі Мельнічука”

Став Героєм України та посмертно був нагороджений орденом «Золота Зірка» за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу під час Революції Гідності, а також медаллю “За жертовність і любов до України”. Похований на Афганському цвинтарі у Вишгороді біля Києва.

Слово про Володимира скажуть голова Оболонської РДА Олександр ЦИБУЛЬЩАК, Міністр культури України Євген Нищук, генеральний директор Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної сотні — Музею Революції Гідності Ігор ПОШИВАЙЛО, голова ГО “Родина Героїв Небесної Сотні ” Володимир Бондарчук, голова Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані – Павло Сидоренко,
мати Героя Володимира Мельнічука Надія Іванівна.

ОРГАНІЗАТОРИ: Оболонська районна в м. Києві державна адміністрація, Національний Музей Революції Гідності • Maidan Museum, Київзеленбуд.

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ ТА ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ – у прес-службі Національного Музею Революції Гідності за тел.: (067) 508-26-39, (093) 503-72-88, (099) 717-59-95, (044) 360-90077 або на e-mail: [email protected]Related Post