Вт. Лип 23rd, 2024

У зв’язку із анонсованими масовими заходами громадян за порядком в урядовому кварталі Києва наглядають 2000 поліцейських і нацгвардійців. 

“Залежно від оперативної обстановки кількість правоохоронців може змінюватися”, – йдеться у повідомленні прес-центру столичної поліції.

У повідомленні наголошується, що правоохоронці будуть миттєво реагувати на будь-які порушення законодавства, тож учасників заходів закликають не порушувати громадський порядок і сприяти поліції в охороні безпеки.

Нагадаємо, що акція протесту в урядовому кварталі столиці розпочалася 17 жовтня. Її ініціатори – представники “Руху нових сил” Міхеїла Саакашвілі та інших політичних сил і рухів. У перші дні акції правопорядок в місцях її проведення охороняли в посиленому режимі поліцейські та бійці Нацгвардії. Кількість учасників протесту скоротилася від декількох тисяч від початку до декількох сотень на сьогодні. Між протестувальниками і силовиками виникали конфлікти, загалом у результаті сутичок постраждало кілька людей.

31 жовтня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розпорядився припинити охороняти акцію протесту під будівлею Верховної Ради силами МВС. За словами радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка, на охорону мітингу під Радою було витрачено 43 млн грн.

 

 

 Related Post