Сб. Лип 20th, 2024

В Україні кадрова політика у органах місцевого самоврядування дуже слабка, непродуманість у цьому питанні привела до слабкості Української держави.

Про це в ефірі каналу 112 заявив заступник голови Аграрної партії України, голова Київського обласної організації Аграрної партії України Олег Корбан.

«Сьогодні кадрова політика не лише в органах місцевого самоврядування, а і у державі залишається на низькому рівні. Її практично нема.

На рівні підготовки та ідеологічної складової цим повинні були займатися політичні партії. Оскільки у нас сьогодні досі існують «фейкові» партії-одноденки, то така ж сумна картина спостерігається й у кадровій політиці. Наслідком цього є вразлива держава», – переконаний він.

Крім того, Олег Корбан наголосив, що місцеве самоврядування – це право та здатність.
«Право – це серйозна річ і вона у нас більшістю законів визначається, здатність – це вміння готувати кадри, які б могли фахово виконувати ті, чи інші завдання», – додав заступник голови Аграрної партії України.

Політик впевнений, що сенс будь-якого об’єднання – в економіці, доході на душу населення, в податках, які сплачуються на даній території, в активах, які на сьогодні мають ці території.

«Стаття 142 Конституції визначає матеріальну основу місцевого самоврядування, там є і земля, і бюджет, і все, що є власності ОТГ. ЦЕ і є найголовнішим», – вважає він.Related Post