Київ достатньо забезпечений хлором, який використовують для знезараження води. Про це повідомив Голова правління – генеральний директор ПрАТ «АК «Київводоканал» Дмитро Новицький.

“Місто Київ станом на сьогоднішній день у достатній кількості забезпечене рідким хлором, який «Київводоканал» використовує для знезараження питної води”, – сказав він.

Як зазначили у «Київводоканалі», в Україні наразі розглядають різні способи знезараження води як альтернативу хлору. Опрацьовується декілька варіантів заміни цього знезаражувача на сучасні та безпечніші – низькоконцентрований гіпохлорит натрію, змішані оксиданти, чи діоксид хлору.

Як повідомлялося раніше, у середині червня «Дніпроазот», що є виробником рідкого хлору, попередив, що припиняє поставки та зупиняє виробництво рідкого хлору. У зв’язку із цим, на деяких підприємствах галузі водопровідно-каналізаційного господарства України виникла складна ситуація із подальшим знезараженням питної води.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/V-Ukrayini-narazi-rozglyadayut-rizni-sposoby-znezarazhennya-vody-yak-alternatyvu-hloru.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/V-Ukrayini-narazi-rozglyadayut-rizni-sposoby-znezarazhennya-vody-yak-alternatyvu-hloru-150x150.jpgKievTimeВладаЕкологіязнезараження води,хлорКиїв достатньо забезпечений хлором, який використовують для знезараження води. Про це повідомив Голова правління – генеральний директор ПрАТ «АК «Київводоканал» Дмитро Новицький. 'Місто Київ станом на сьогоднішній день у достатній кількості забезпечене рідким хлором, який «Київводоканал» використовує для знезараження питної води', – сказав він. Як зазначили у «Київводоканалі», в Україні наразі...| Київської області та України | Kiev Time