Чт. Тра 23rd, 2024

В Україні почали діяти нові правила покупки валюти

В Україні почали діяти нові правила покупки валюти

В Україні почали діяти нові правила покупки валюти. Тепер банки можуть не передавати дані про покупця в Податкову службу, якщо сума угоди не перевищує 150 тисяч гривень.

Також українцям не потрібно буде пред’являти паспорт при купівлі доларів або євро.

Винятком є ​​тільки угоди, які перевищують бар’єр в 150 тисяч гривень. Не можна буде замовляти в банку необхідну кількість доларів або іншої іноземної валюти. Купити її можна буде за наявності грошових коштів в самому відділенні банку. Це можна буде зробити в декількох відділеннях за один день.

Експерти рекомендуємо не звертатися до нелегальних обмінних пунктів. У банках достатньо валюти, потрібно тільки заздалегідь здійснити ці фінансові операції, щоб встигнути купити необхідну кількість доларів або євро. Особливо не рекомендується користуватися послугами вуличних обмінних пунктів «з рук», так як зростає ризик покупки фальшивих грошей.

Зміни торкнулися також тих клієнтів, які планували брати кредит в іноземній валюті. Тепер можна самостійно вибрати банк для покупки доларів, а кредитний валютний рахунок відкривати в тому банку, в якому ви плануєте кредитуватися.

“ZIK”Related Post