У Міністерстві соціальної політики пропонують впровадити нові механізми нарахування субсидій. Монетизація субсидій буде здійснюватися в один етап – з 1 січня 2019 року субсидії населенню надаватимуть готівкою. У той же час Мінсоцполітики готує зміни в системі субсидування.

Згідно із законодавством, з 1 січня 2019 року виплати пільг і субсидій повинні здійснюватися готівкою безпосередньо споживачеві. Такі виплати можуть здійснюватися на основі різних підходів щодо окремих видів споживачів: наприклад, є види послуг, що надаються централізовано, і тут досить складно працювати зі споживачем по ряду причин. Тому передбачено зробити два механізми: віддавати кошти населенню як виплату і перераховувати на певні рахунки в банках, забезпечувати цільове використання цих коштів.

Про це повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.

Як уточнив Музиченко, безпосередньо монетизація не вплине на показники субсидій: ні на розмір, ні на кількість. Однак, за його словами, в Мінсоцполітики, працюють над зміною параметрів призначення субсидій населенню.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Ukrayini-zminyat-mehanizmy-narahuvannya-subsydij.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Ukrayini-zminyat-mehanizmy-narahuvannya-subsydij-150x150.jpgKievTimeВладаПодіїСуспільствоВіталій Музиченко,нарахування субсидій,субсидіїУ Міністерстві соціальної політики пропонують впровадити нові механізми нарахування субсидій. Монетизація субсидій буде здійснюватися в один етап - з 1 січня 2019 року субсидії населенню надаватимуть готівкою. У той же час Мінсоцполітики готує зміни в системі субсидування. Згідно із законодавством, з 1 січня 2019 року виплати пільг і субсидій повинні...| Київської області та України | Kiev Time