Правління “Нафтогазу України” в понеділок, 16 квітня, звільнило з посади тимчасового виконувача обов’язків президента ПАТ “Укртрансгаз” Мирослава Химка.

Про це пише “Економічна правда” з посиланням на джерело. Офіційних повідомлень про це ще немає.

Приводом для звільнення ніби стали результати аудиту Ernst & Young від 13 квітня, у якому досліджувався контракт між “Укртрансгазом” і угорською компанією IP Systems Kft. на створення платформи добового балансування газу, підписаний 2016 року.

“Результати аудиту акту приймання виконаних робіт були вкрай негативними”, – каже джерело.

І стверджує, що під цим актом, як і під самим договором, з боку “Укртрансгазу” стояв підпис Химка, що і було використано як формальний привід для його звільнення.

Бюджет контракту між “Укртрансгазом” і IP Systems Kft. становив 98 млн. грн.

Після звільнення з посади глави “Укртрансгазу” Ігоря Прокопіва, Химко залишався останнім вагомим опонентом команди глави “Нафтогазу” Андрія Коболєва в “Укртрансгазі”. Химко ніби має продовжити роботу в філії “Укртрансгазу” – “Оператор ГТС України” – у статусі радника глави цієї компанії.

Новим виконувачем обов’язків президента “Укртрансгазу” призначили Андрія Хоменка, який від грудня минулого року був членом правління – віце-президентом з питань закупівель та матеріально-технічного будівництва “Укртрансгазу”. На ринку Хоменко сприймається як “людина бізнесмена Костянтина Григоришина”, на підприємствах якого він працював кілька років.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/7c7e3517df4847f8cf7857de7a942b0a-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/7c7e3517df4847f8cf7857de7a942b0a-707x400-150x150.jpegКиївTimeВладаАндрій Хоменко,Новий керівник,УкртрансгазПравління 'Нафтогазу України' в понеділок, 16 квітня, звільнило з посади тимчасового виконувача обов'язків президента ПАТ 'Укртрансгаз' Мирослава Химка. Про це пише 'Економічна правда' з посиланням на джерело. Офіційних повідомлень про це ще немає. Приводом для звільнення ніби стали результати аудиту Ernst & Young від 13 квітня, у якому досліджувався контракт між...| Київської області та України | Kiev Time