Сьогодні влада намагалася розігнати мирне зібрання підприємців України, що вийшли під Кабінет Міністрів з намаганнями знайти розуміння та підтримку, і вирішити питання: “Як вижити малому та середньому бізнесу?”.

Відповіді отримано так і не було, натомість Нацполіція намагалася розігнати підприємців, що приїхали під Кабмін, а з провладних депутатів до людей так ніхто і не вийшов, тому акцію проголошено безстроковою.

За підтримку малого та середнього бізнесу під час карантину виступає мер міста Києва Віталій Кличко:

“Друзі! Місто продовжує підтримувати малий і середній бізнес. Про пільги столичним підприємцям я вже неодноразово розповідав.

Також повідомлю, що міська влада відновлює співпрацю з Фондом розвитку підприємництва – колишнім Німецько-українським фондом. Підприємці столиці зможуть отримувати від фонду фінансування на реалізацію інвестпроектів на рівні 13 % річних.
Місто теж передбачило кошти в бюджеті на фінансово-кредитну підтримку бізнесу. Понад 7 млн грн.

За рахунок цих коштів київським підприємцям компенсуватимуть 50% ставки за кредитним договором.

Тобто, завдяки такій співпраці міста і Фонду розвитку підприємництва, відсоткова ставка для позичальника становитиме 6,5 %.

До кінця цього року банки-партнери, яких визначає Фонд, зможуть видати близько 200 млн грн кредитів на підтримку та розвиток столичного бізнесу.” – зазначено у мера Києва Віталія Кличко на його сторінці у соціальній мережі “facebook”  “Кличко – мер”

– kievtime.comhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/04/Vitalij-Klychko-mer-Kyyeva-Klychko-Vitalij.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/04/Vitalij-Klychko-mer-Kyyeva-Klychko-Vitalij-150x150.pngadminВладаГолосіївський районДарницький районДеснянський районДніпровський районЕкономікаКиївОболонський районПечерський районПодільський районСвятошинський районСолом`янський районСуспільствоШевченківський районВіталій Кличко,Економіка,Кабінет Міністрів України,Кабмін,карантин,Київ,мер Віталій Кличко,нацполіція,підприємціСьогодні влада намагалася розігнати мирне зібрання підприємців України, що вийшли під Кабінет Міністрів з намаганнями знайти розуміння та підтримку, і вирішити питання: 'Як вижити малому та середньому бізнесу?'. Відповіді отримано так і не було, натомість Нацполіція намагалася розігнати підприємців, що приїхали під Кабмін, а з провладних депутатів до людей так...| Київської області та України | Kiev Time