Мер Києва Віталій Кличко привітав українців із Днем вишиванки та закликав усіх цими вихідними долучитися до Велодня.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

“Бачу, багато хто одягнув сьогодні українські національні сорочки. Дуже гарно! І дякую вам!”, – сказав Кличко на початку засідання.

Сам мер прийшов на засідання Київради у вишиванці.

Також він закликав усіх цими вихідними долучитися до Велодня.

“Закликаю усіх сідати на велосипеди і приєднуватися до цього спортивного свята. Зустрічаємося у суботу о 10:00 на Європейській площі.”, – сказав Віталій Кличко.

Мер зауважив, що вже з цих вихідних у Києві розпочинається хвиля свят і масових заходів.

Крім Велодня відбудеться День Європи.

“У суботу, на Поштовій, ввечері, ми його відзначатимемо, зокрема, великим світловим шоу. А далі – з наступного тижня – у Києві розпочнуться заходи та активності до великої футбольної події, яку наше місто прийматиме вперше – фіналів Ліги чемпіонів УЄФА.”, – наголосив міський голова.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5afd4dd0c368f-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5afd4dd0c368f-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаКиївКультураПодіїСуспільствоВелодень,Віталій Кличко,КиївМер Києва Віталій Кличко привітав українців із Днем вишиванки та закликав усіх цими вихідними долучитися до Велодня. Про це повідомляє прес-служба КМДА. 'Бачу, багато хто одягнув сьогодні українські національні сорочки. Дуже гарно! І дякую вам!', – сказав Кличко на початку засідання. Сам мер прийшов на засідання Київради у вишиванці. Також він закликав усіх цими вихідними долучитися до Велодня. 'Закликаю усіх сідати на...| Київської області та України | Kiev Time