Депутати Яготинської районної ради підтримали програму адресної підтримки пенсіонерів, яку ініціювала “Батьківщина” у Київській облраді.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, із 20 присутніх 19 депутатів проголосували “за”.

Нагадаємо, що програма передбачає додаткові щомісячні виплати пенсіонерам Київщини у розмірі 1000 грн. Ця ініціатива має бути профінансована за рахунок перехідних залишків бюджету області за 2017 рік, які складають понад 5 млрд.грн.

“Нам не треба шукати джерела фінансування або вимагати у влади виділити кошти на реалізацію програми підтримки пенсіонерів. Гроші є вже сьогодні – це ті кошти, які не були використані протягом минулого року. Тобто для того, щоб покращити життя пенсіонерів, потрібна лише добра воля”, – розповів голова Яготинської райради, представник “Батьківщини” Віктор Грицай.

Він також розповів, що виконавча влада не спромоглася освоїти навіть половину коштів, виділених на розвиток району. Так, нереалізованими залишилися низка об’єктів, які потребували негайного ремонту. Київська ОДА не витратила жодної копійки на капітальний ремонт доріг району з виділених 2,7 млн.грн., зауважив Віктор Грицай.

Натомість, залишок коштів у бюджеті Яготинського району становить 26,5 млн.грн.

За словами голови Яготинської райради, відповідно до розрахунків, цих вільних залишків вистачить, щоб кожен пенсіонер Яготинського району щомісячно протягом року отримував 1000 гривень допомоги.

“Для “Батьківщина” пріоритетом завжди були, є і будуть соціальні гарантії для населення. Тож всі вільні залишки від нереалізованих програм треба спрямувати на реалізацію комплексної адресної програми допомоги пенсіонерам”, – переконаний Віктор Грицай.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/6_01-1024x808-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/6_01-1024x808-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаЕкономікаКиївська областьСуспільствоЯготин"Батьківщина",Віктор Грицай,Програма підтримки пенсіонерів,Яготинська райрадаДепутати Яготинської районної ради підтримали програму адресної підтримки пенсіонерів, яку ініціювала 'Батьківщина' у Київській облраді. Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, із 20 присутніх 19 депутатів проголосували 'за'. Нагадаємо, що програма передбачає додаткові щомісячні виплати пенсіонерам Київщини у розмірі 1000 грн. Ця ініціатива має бути профінансована за рахунок перехідних залишків бюджету...| Київської області та України | Kiev Time