5 червня цього року у Львові правоохоронці затримали керівника ЛКП «Муніципальна варта», його заступника та двох начальників відділів під час отримання хабара за надання охоронних послуг. Про це повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко на своїй сторінці у фейсбуці.

За її словами, замість того, щоб забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об’єктів міста, ЛКП «Муніципальна варта» три місяці незаконно охороняла майданчик з продажу вживаних авто, за що керівник підприємства та його заступники отримали 80 тис. грн оплати. «Під час передачі чергових 30 000 грн їх викрито», — додала Ірина Діденко.

Каральний меч прокуратури впав на голови керівника ЛКП «Муніципальна варта» Львівської міської ради Павла Пеца і його підлеглих — Павла Коваля, Ігоря Вадюна і Андрія Качоровського, мешканців Львова, Винників і Брюхович. Саме ця четвірка (як у Дюма!) вирішила охороняти у Львові, на вулиці Стуса, 4 майданчики із продажу вживаних автомобілів. Галицький суд призначив їм запобіжний захід із можливістю внесення застави: трьом членам групи — по 84 тисячі гривень, одному — 44 тисячі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/dzhelsomino-06-768x432-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/dzhelsomino-06-768x432-1-150x150.jpgadminВладаКриміналСуспільствоАндрій Садовий,Львів5 червня цього року у Львові правоохоронці затримали керівника ЛКП «Муніципальна варта», його заступника та двох начальників відділів під час отримання хабара за надання охоронних послуг. Про це повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко на своїй сторінці у фейсбуці. За її словами, замість того, щоб забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних...| Київської області та України | Kiev Time