Голова Аграрної Партії Київщини, Олег Корбан розповів про роль політичних партій в управлінні державою. та її розбудові.

“Політична партія в першу чергу повинна займатися ідеологією та формуванням кадрової політики та кадрового резерву майбутньої держави. Держава є відображенням політичної системи яка є у нас в країні.

Якщо у нас фейкові проекти, фейкові партії в яких 3-5 людей, що не вилазять з телебачення то ми отримаємо і слабку Державу.” – заявив Олег Корбан.

“Найголовніший лозунг – “кадри вирішують все” нікуди не дівся. Тому найголовнішим завданням політичних сил і особливо нашої Аграрної Партії є підготовка кадрового резерву Держави. Для того щоб ми могли професійна брати на себе ті функції які покладено виконувати в Державі.

Сьогодні лише дві партії які мають такий потужні склад, таку розвинуту систему, такий системний підхід. Одна з них це Аграрна Партія України. Я вважаю, що Аграрна Партія України є головним конкурентом для всіх, в томи числі парламентських політичних сил, які сьогодні існують. Нас всі не те, що побоюються. Нас всі бояться. Ми йдемо послідовно, чітко до результату. Але прийти до влади не є основною нашою метою. Нашою основною метою є виконання нашої програми.” – зазначив політик.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/EP4E5704-1024x683.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/EP4E5704-150x150.jpgadminВладаПолітикаСуспільствоАграрна Партія України,Олег КорбанГолова Аграрної Партії Київщини, Олег Корбан розповів про роль політичних партій в управлінні державою. та її розбудові. 'Політична партія в першу чергу повинна займатися ідеологією та формуванням кадрової політики та кадрового резерву майбутньої держави. Держава є відображенням політичної системи яка є у нас в країні. Якщо у нас фейкові проекти, фейкові...| Київської області та України | Kiev Time