ЄС надасть Україні €500 мільйонів – Порошенко

Транш виділять у рамках Четвертої програми макрофінансової допомоги Україні.

У зв’язку з тим, що Україна максимально швидко реалізує взяті на себе зобов’язання в рамках угод, найближчим часом слід очікувати позитивної оцінки Європейської Комісії, щодо надання Україні траншу в розмірі €500 млн, повідомили у прес-службі Президента України.

Під час зустрічі Віце-президента Європейської Комісії з питань євро та соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу Валдіса Домбровскіса та Президента України Петра Порошенка було обговорено стан реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та Кредитну угоду між Україною та Європейським Союзом щодо Четвертої програми макрофінансової допомоги Україні в обсязі €1 мільярд.

Під час розмови Валдіс Домбровскіс запевнив у продовженні всебічної підтримки України з боку Європейського Союзу на шляху успішних реформ та імплементації Угоди про асоціацію.

5.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/11/152758-1024x561.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/11/152758-150x150.jpgadminВладаЕкономікаКиївПолітикаПетро ПорошенкоТранш виділять у рамках Четвертої програми макрофінансової допомоги Україні. У зв'язку з тим, що Україна максимально швидко реалізує взяті на себе зобов'язання в рамках угод, найближчим часом слід очікувати позитивної оцінки Європейської Комісії, щодо надання Україні траншу в розмірі €500 млн, повідомили у прес-службі Президента України. Під час зустрічі Віце-президента Європейської Комісії з...| Київської області та України | Kiev Time
Немає коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *