13 березня членами Виконавчого комітету Білоцерківської міськради було підтримано рішення про проведення весняного двомісячника санітарного очищення, озеленення і благоустрою м.Біла Церква та природоохоронних заходів до Дня довкілля.

Захід буде проведено з 19 березня по 18 травня поточного року. Загальноміська толока відбудеться 31 березня цього року. Встановлено єдиний санітарний день у місті – четвер кожного тижня.

З метою оперативного впливу на екологічний та санітарний стан міста було:

– рекомендовано керівникам підприємств, установ, організацій різних форм власності скласти свої плани робіт щодо проведення весняного двомісячника санітарного очищення, озеленення та благоустрою міста і надати до Департаменту ЖКГ Білоцерківської міськради до 20 березня 2018 року;

– штабу з благоустрою м.Біла Церква у період весняного двомісячника рекомендовано звернути особливу увагу на екологічний та санітарний стан р.Рось та її берегів, автомобільних стоянок, гаражних кооперативів, міських газонів, спортивних майданчиків, насаджень дерев та кущів;

– власникам або орендарям човнових станцій та баз відпочинку доручено провести санітарну очистку території та берегів р.Рось у межах своїх територій до 18 травня цього року.

КП БМР  “Спецкомбінат з надання ритуальних послуг”  доручено здійснити заходи щодо впорядкування та приведення у належний санітарний стан кладовищ, меморіальних комплексів та пам’ятників.

Обслуговуючим та експлуатуючим житловий фонд підприємствам та організаціям, незалежно від форми власності також доручено привести прибудинкові території до належного санітарного стану.

Штабом з благоустрою міста регулярно (два рази на місяць) розглядатиметься хід виконання робіт, запланованих на весняний двомісячник.



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/5032-10-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/5032-10-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаЕкологіяКиївська областьСуспільствоБіла Церква,благоустрій,весняний двомісячний,міськрада,озеленення міста13 березня членами Виконавчого комітету Білоцерківської міськради було підтримано рішення про проведення весняного двомісячника санітарного очищення, озеленення і благоустрою м.Біла Церква та природоохоронних заходів до Дня довкілля. Захід буде проведено з 19 березня по 18 травня поточного року. Загальноміська толока відбудеться 31 березня цього року. Встановлено єдиний санітарний день у...| Київської області та України | Kiev Time