За останній час в Києві демонтовано 13 МАФів-наливайок. Робота з незаконною торгівлею алкоголем у кіосках продовжується силами відділів контролю за благоустроєм районних держадміністрацій та підрозділами Департаменту благоустрою Київської міськдержадміністрації.

Як повідомив народний депутат України Дмитро Білоцерковець, більшість з нижче наведених адрес були зафіксовані читачами його Фесбук-сторінки, які надсилали повідомлення в особисту пошту. Звернень про наливайки було доволі багато тому, що киянам набрид безлад, антисанітарія й погіршення криміногенної ситуації навколо їх житлових будинків, які завжди виникають в місці роботи подібних закладів.

“Нагадую, що місто має право демонтувати ті наливайки, які ігнорують правила розміщення МАФів у столиці, або без будь-яких документів, – написав Дмитро Білоцерковець у Фейсбук. – Якщо МАФ має оренду землі або право власності на землю, то в більшості випадків демонтаж утруднений. Таких випадків в місті в процентному співвідношенні близько 10%. Це, в основному, столичні приватні ринки.”

Після перевірки всіх дозвільних документів й встановлення фактів торгівлі алкоголем всупереч діючим у Києві нормативним актам, алко-МАФи були демонтовані за такими адресами:

1) Празька, 21

2) Багговутівська, 27, ФОП Єгоров

3) Вишняківська, 11, ФОП Мелешин

4) Борщагівська, 212, ПП Вектор – 95

5) Лук’янівська, 1, ФОП Божкова

6) Олени Теліги, 37, СПД Самойленко

7) проспект Голосіївський, 85, ФОП Варнавский

10) Саксаганського, 123, ТОВ Інтер – проект

9) Нижній Вал, 27, ПП Столичний сервіс

10) Малишка, 9А

11) Глушкова, 30.

12) Велика Китаївська, 6

13) Форметівська, 18.

За час в Києві демонтовано 13 МАФів-наливайок За час в Києві демонтовано 13 МАФів-наливайок За час в Києві демонтовано 13 МАФів-наливайок За час в Києві демонтовано 13 МАФів-наливайок За час в Києві демонтовано 13 МАФів-наливайок За час в Києві демонтовано 13 МАФів-наливайок За час в Києві демонтовано 13 МАФів-наливайок

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Za-chas-v-Kyyevi-demontovano-13-MAFiv-nalyvajok7-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Za-chas-v-Kyyevi-demontovano-13-MAFiv-nalyvajok7-1-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїдемонтаж,МАФЗа останній час в Києві демонтовано 13 МАФів-наливайок. Робота з незаконною торгівлею алкоголем у кіосках продовжується силами відділів контролю за благоустроєм районних держадміністрацій та підрозділами Департаменту благоустрою Київської міськдержадміністрації. Як повідомив народний депутат України Дмитро Білоцерковець, більшість з нижче наведених адрес були зафіксовані читачами його Фесбук-сторінки, які надсилали повідомлення в...| Київської області та України | Kiev Time