Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський районні суди ліквідують.

Десять місцевих загальних судів в Києві збираються ліквідувати згідно проекту Указу Президента України. Замість них в столиці буде утворено шість окружних судів, повідомляють у прес-центрі Судової влади.

“Вища рада правосуддя вирішила вважати за можливе ліквідацію місцевих загальних судів та утворення окружних судів, запропонованих проектом Указу Президента України”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином, ліквідації підлягають Голосіївський районний, Дарницький районний, Деснянський районний, Дніпровський районний, Оболонський районний, Печерський районний, Подільський районний, Святошинський районний, Солом’янський районний та Шевченківський районний суди.

На зміну їм в Києві буде утворено Дарницький окружний суд міста Києва в Дарницькому районі, Дніпровський окружний суд – у Деснянському і Дніпровському районах, Подільський окружний суд – в Оболонському і Подільському районах, Центральний окружний суд – у Печерському і Голосіївському районах, Солом’янський окружний суд – у Святошинському і Солом’янському районах, Шевченківський окружний суд – у Шевченківському районі столиці.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1497054134.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1497054134-150x150.jpgYuliyaВладаКиївсуди КиєваГолосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський районні суди ліквідують. Десять місцевих загальних судів в Києві збираються ліквідувати згідно проекту Указу Президента України. Замість них в столиці буде утворено шість окружних судів, повідомляють у прес-центрі Судової влади. 'Вища рада правосуддя вирішила вважати за можливе ліквідацію місцевих загальних судів та...| Київської області та України | Kiev Time