У Міносвіти роз’яснили як потрібно проводити зарахування учнів до 1-х, 5-х та 10-х класів до спеціалізованих шкіл (класів) з поглибленим вивченням окремих предметів, гімназій, ліцеїв, колегіумів державної та комунальної форми власності.

Про це йдеться в листі-роз’ясненні опублікованому на сайті МОН.

Повідомляється, що зарахування дітей до перших класів спеціальних шкіл здійснюється без проведення конкурсу та згідно з процедурами, визначеними Порядком зарахування.

Зарахування до п’ятих класів відбуватиметься на загальних засадах шляхом переведення учнів з 4-го класу.

Також у Міносвіти зазначається, що у разі появи вільних місць, зарахування на них відбувається таким чином: до початку навчального року зараховуються діти, які проживають на території обслуговування, а під час навчального року — у порядку надходження заяв.

Якщо вказані заклади не мають у своїй структурі початкову школу (1-4 класи), то зарахування до п’ятих класів відбувається за результатами конкурсного відбору за умови, що кількість поданих заяв станом на 31 травня перевищує загальну кількість наявних місць в класі.

Зарахування до десятих класів відбуватиметься за результатами конкурсного відбору за умови, що кількість поданих станом на 31 травня заяв перевищує загальну кількість місць у десятому класі закладу освіти.

Нагадаємо, як повідомив в ефірі Громадського очільник Директорату дошкільної та шкільної освіти Володимир Божинський, згідно з новим порядком зарахування дітей до школи, який починає діяти з 8 травня, батькам не потрібно надавати довідку про місце проживання.

“Громадське”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Zarahuvannya-pershoklasnykiv-do-spetsialnyh-shkil-zdijsnyuvatymetsya-bez-konkursu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Zarahuvannya-pershoklasnykiv-do-spetsialnyh-shkil-zdijsnyuvatymetsya-bez-konkursu-150x150.jpgKievTimeВладаКиївОсвітаПодіїСуспільствоконкурс,першокласник,школаУ Міносвіти роз'яснили як потрібно проводити зарахування учнів до 1-х, 5-х та 10-х класів до спеціалізованих шкіл (класів) з поглибленим вивченням окремих предметів, гімназій, ліцеїв, колегіумів державної та комунальної форми власності. Про це йдеться в листі-роз'ясненні опублікованому на сайті МОН. Повідомляється, що зарахування дітей до перших класів спеціальних шкіл здійснюється без...| Київської області та України | Kiev Time