З початку осені у Києві активно почали роботи з реконструкції підходів до станції міської електрички «Вишгородська».

Як повідомляла «Вечірка», тут мали опорядкувати схили залізничного насипу, прокласти сходи, встановити ліфт для мало мобільних груп населення, зробити площадки з лавками для відпочинку. За проектом все мало виглядати дуже гарно.

Взимку роботи були припинені, і, хоча будівельний сезон давно розпочався, на покинутому недобудованому об’єкті робітники так і не з’явилися. Дуже популярна станція функціонує, але киянам доводилося і взимку і нині долати значні перепони, аби дістатися до платформи. На об’єкті будівництва раніше висіли банери з позначкою про закінчення робіт у грудні 2017 року. Нині ніяких натяків на те, коли реконструкція буде завершена, немає.

Який вигляд нині має недобудований об’єкт, яким вимушені користуватися тисячі людей дивіться на фото.

 

Жахливий стан станції міської електрички Вишгородська. Фото Жахливий стан станції міської електрички Вишгородська. Фото Жахливий стан станції міської електрички Вишгородська. Фото Жахливий стан станції міської електрички Вишгородська. Фото Жахливий стан станції міської електрички Вишгородська. Фотоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ZHahlyvyj-stan-stantsiyi-miskoyi-elektrychky-Vyshgorodska.-Foto.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ZHahlyvyj-stan-stantsiyi-miskoyi-elektrychky-Vyshgorodska.-Foto-150x150.jpgKievTimeВишгородВладаКиївська областьСуспільствоВишгородський район,реконструкція,станції міської електричкиЗ початку осені у Києві активно почали роботи з реконструкції підходів до станції міської електрички «Вишгородська». Як повідомляла «Вечірка», тут мали опорядкувати схили залізничного насипу, прокласти сходи, встановити ліфт для мало мобільних груп населення, зробити площадки з лавками для відпочинку. За проектом все мало виглядати дуже гарно. Взимку роботи були припинені,...| Київської області та України | Kiev Time