“На ЖД станції «Вишневе» необхідний міст з ліфтами, для переходу осіб з обмеженими фізичними можливостями та батькам з колисками, людям похилого віку.” – Про це пише на своїй сторінців Facebook народний депутат Андрій Немировський.
“Цей міст в жалюгідному стані. Щодня ним користуються тисячі людей. Будівництво такого спеціалізованого мосту коштує всього 6-8 млн. грн. Впевнений, що їх спільно знайдуть в державному та місцевому бюджеті.
Місто Вишневе – найбільше місто Києво-Святошинського району, Київської області, в якому на даний момент проживає близько 70 тисяч мешканців. По середині міста проходить залізнична колія, яка огороджена залізобетонним парканом, місцями залізним парканом, що унеможливлює пішохідний перехід через залізничну колію ніяким іншим чином, окрім пішохідного мосту на відстані приблизно 1,5 км (від Повороту з вул. Балукова по ЖД Переїзду вул. Чорновола-Вітянська-Лесі Українки). Таким чином, людям з обмеженими фізичними можливостями та іншим мало мобільним групам населення безперешкодно перейти біля станції «Вишневе» з одного боку на інший неможливо. Враховуючи незадовільний стан діючих пішохідних мостів над залізничною колією станції «Вишневе», з метою створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями, стає нагальним питання облаштування даних пішохідних мостів ліфтами.

Звертаюся до Прем’єр-міністра України – Доручити міністерству регіонального розвитку та ЖКГ, міністерству інфраструктури, ПАТ «Укрзалізниця», розглянути дане звернення, в межах компетенції, для пошуку коштів на будівництво пішохідних мостів з ліфтами на станції «Вишневе» за одним із типових проектів .”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/9bd901c4c44a5315144562571514456257.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/9bd901c4c44a5315144562571514456257-150x150.jpegadminВишневеВладаЗдоров'яКиївська область'На ЖД станції «Вишневе» необхідний міст з ліфтами, для переходу осіб з обмеженими фізичними можливостями та батькам з колисками, людям похилого віку.' - Про це пише на своїй сторінців Facebook народний депутат Андрій Немировський. 'Цей міст в жалюгідному стані. Щодня ним користуються тисячі людей. Будівництво такого спеціалізованого мосту коштує всього...| Київської області та України | Kiev Time