Люди, що прийшли під будівлю Вищого спеціалізованого суду Києва для того, щоб підтримати засудженого прикордонника Сергія Колмогорова, справу якого саме переглядає суд, оточили радника міністра МВС Зоряна Шкіряка, вилаяли та побили його.

Шкіряка, який саме виходив з будівлі суду, з криками “Нарешті ми до тебе дісталися!” оточив натовп. Після короткого діалогу з мітингувальниками, які, до того ж, скандували образливі гасла, радника міністра МВС кілька раз штовхнули і вдарили.

З натовпу Зоряна Шкіряка довелося виводити співробітникам поліції.

Нагадаємо, що перед початком засідання суду Шкіряк зробив заяву, в якій наголосив, що підтримує Колмогорова та вважає його невинним.

Нагадаємо, 9 вересня 2014 року прикордонник Сергій Колмогоров, намагаючись затримати підозрілий автомобіль, що не спинився на вимогу військовослужбовців навіть після попереджувальних пострілів, відкрив вогонь на ураження. Внаслідок цього загинула пасажирка авто. Сергія Колмогорова звинувачують у перевищенні службових повноважень – Маріупольский суд засудив його до 13 років позбавлення волі. Зараз у Вищому спеціалізованому суді Києва відбувається перегляд його справи.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/a.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/a-150x150.jpgYuliyaВладаКиївВищий спеціалізований суд Києва,Зорян Шкіряк,Сергій КолмогоровЛюди, що прийшли під будівлю Вищого спеціалізованого суду Києва для того, щоб підтримати засудженого прикордонника Сергія Колмогорова, справу якого саме переглядає суд, оточили радника міністра МВС Зоряна Шкіряка, вилаяли та побили його. Шкіряка, який саме виходив з будівлі суду, з криками 'Нарешті ми до тебе дісталися!' оточив натовп. Після короткого...| Київської області та України | Kiev Time