Сб. Чер 22nd, 2024

Адам Осмаєв: “Шайтанов та його агентура бояться судових слухань”

шайтанов

“Шайтанов та його агентура бояться судових слухань, на яких вся його шпигунська підривна діяльність стане відомою українському суспільству і тим хоробрим хлопцям із Альфи, яких він зрадив, передаючи “лєночкою” та іншими каналами інформацію про особисті дані та родини Альфачів, про операції на фронті і багато чого іншого. Хлопці відразу зрозуміють причину багатьох невдач і втрат”, – написав Адам Осмаєв на своїй сторінці у Facebook.

Шайтанов через адвокатів вимагав, щоб його випустили із СІЗО і відправили лікуватися до закладу на його розсуд, бо нібито у нього болить голова. Також він хоче під домашній арешт до Харкова (щоб бігти до кордону ближче було?). Його адвокати категорично проти початку розгляду доказів провини. Я розумію їх, адже коли будуть озвучені докази, як Шайтанов зливав окупанту секретну інформацію або цинічно організовував моє вбивство, буде дуже важко тиснути на жаль і знайти діячів, які б хотіли його взяти на поруки.
Шайтанов кричав на суді, що воював, а ті, хто його затримали, не воювали. Насправді, за моєю інформацією, він незаслужено приписує собі славу справді героїчних Альфачів. Власне, коли він спробував залучити до роботи на ФСБ одного з них, він і опинився там, де він перебуває.
Шайтанов 2 роки просидів на Краматорському аеродромі. Жодного разу не був на лінії зіткнення. Саме із аеродрому їздив в Слов’янськ на нараду із зрадником Ходаковським та терористом Гіркіним. Про його “хоробрість” красномовно свідчить той факт що у розгар Революції Гідності він не штурмував Будинок Профспілок. Цей “герой” три доби просидів у своєму кабінеті на Васильківській із ящиком гранат і з кулеметом ПКМ, рідко виїжджаючи у Кончу Заспу на нараду із російськими ФСБешніками, що там базувались до та під час Революції.
Шайтанов та його агентура бояться судових слухань, на яких вся його шпигунська підривна діяльність стане відомою українському суспільству і тим хоробрим хлопцям із Альфи, яких він зрадив, передаючи “лєночкою” та іншими каналами інформацію про особисті дані та родини Альфачів, про операції на фронті і багато чого іншого. Хлопці відразу зрозуміють причину багатьох невдач і втрат. Шайтанов проситься відпустити його в Харків, розуміючи що в Києві його швидко придушать ті, кого він зрадив. І дорога йому Росія поряд. Швидко накиває п’ятами герой РФ.
Також у суді випливуть факти причетності полковника ФСБ Єгорова і його агента Шайтанова до планування замовного убивства Кирила Буданова. Нинішнього керівника ГУРу (як і мене) ФСБ декілька разів намагались убити в Києві. Після невдач їхніх терористів, убивство Буданова мав організувати саме Шайтанов. Записи розмов Шайтанова із Єгоровим, де вони планують убивство Кирила Буданова, теж є в матеріалах досудового розслідування. Знаючи все це, Шайтанов і ко всіляко затягують суд, намагаються завадити суспільству дізнатись про справжнє лице цього “героя”.
Я повністю підтримую сторону обвинувачення, яка вважає, що Шайтанова потрібно й надалі тримати під вартою, поки триває суд. Це особливо актуально зараз, коли ворог загрожує загостренням, тому що така людина як Шайтанов може бути вкрай корисною для окупантів у разі ескалації.
Неупереджене судове розслідування та вирок, покажуть суспільству виздоровлення нашої судової системи. Це стане тригером до розслідувань та звинувачень інших зрадників та колаборантів.


Related Post