Користувачі соцмережі Facebook запропонували зробити редизайн Арки дружби народів у Києві на тлі військової агресії РФ.

Користувачі Facebook запропонували не зносити Арку дружби народів в Києві, а зробити її редизайн у відповідь на на пост міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, опублікований в Twitter 22 січня, в День Соборності України. У своєму дописі Клімкін розмірковує над тим, чому Арку дружби народів досі не розібрали на металобрухт.

“Покладаючи квіти до пам’ятників Шевченкові та Грушевському у День Соборності, мені спало на думку, що у нас залишаються й інші символи на кшталт Арки дружби народів. Чи ми у символах заплуталися, чи, може, так через те, що не залишилося піонерів, які б на металобрухт розібрали?”, – написав Клімкін.

У Мережі відреагували на його повідомлення та запропонували варіант, з яким погодилися коментатори.
Нагадаємо, комплекс “Арка дружби народів” був встановлений ​​в 1982 році на честь об’єднання України і Росії напередодні 65-ї річниці Жовтневого перевороту.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/72_main.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/72_main-150x150.jpegYuliyaАнтипропагандаВійна з РосієюКиїварка дружби,війна з росією,Павло КлімкінКористувачі соцмережі Facebook запропонували зробити редизайн Арки дружби народів у Києві на тлі військової агресії РФ. Користувачі Facebook запропонували не зносити Арку дружби народів в Києві, а зробити її редизайн у відповідь на на пост міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, опублікований в Twitter 22 січня, в День Соборності України. У...| Київської області та України | Kiev Time