Державна прикордонна служба заявила про відмову у в’їзді в Україну 10 іноземців, які прямували на зустріч байкерського клубу «Hells Angels». Про це йдеться на сайті відомства.

«Один з них, громадянин Марокко, не мав відповідних документів для в’їзду в нашу країну, на іншого іноземця – громадянина Німеччини – спрацювала база даних Інтерполу через проблеми з документами. Решта іноземців були громадянами Росії. Всі вони прилетіли в Україну трьома різними рейсами. Під час прикордонного контролю, проведеного спільно з іноземними експертами та представниками Укрбюро «Інтерпол», дані громадяни не підтвердили мети своєї поїздки, оскільки не заявляли про фактичну участь у з’їзді», – зазначають у Держприкордонслужбі.

16 і 17 червня у Києві відбудеться міжнародна зустріч байкерів і, зокрема, мотопробіг, у якому братимуть участь до 1500 мотоциклістів. На цей період до охорони правопорядку залучать понад 5 тисяч працівників поліції та військовослужбовців Національної гвардії України.

Пише: Радіо Свободаhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/bajkeri.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/bajkeri-150x150.jpgКиївВійна з РосієюЗброя УкраїниКультураПодіїбайкери,байкерів не пустили,Держприкордонслужба,прикордонна служба УкраїниДержавна прикордонна служба заявила про відмову у в’їзді в Україну 10 іноземців, які прямували на зустріч байкерського клубу «Hells Angels». Про це йдеться на сайті відомства. «Один з них, громадянин Марокко, не мав відповідних документів для в'їзду в нашу країну, на іншого іноземця – громадянина Німеччини – спрацювала база даних...| Київської області та України | Kiev Time