Очевидці зняли та виклали до Фейсбук відео, затримання одного з підозрюваних. Як пишуть самі свідки, та з самих фото та відео очевидно, що затримання відбувається на вулиці Богдана Хмельницького, неподалік від посольства Німеччини, а за квартал від нього знаходиться посольство Польщі.

Спецоперація проходила поруч з посольством Німеччини в Україні, але самі провокації планувалися не в цій дипломатичні установі – зазначили у поліції.

Поліція та СБУ затримали диверсантів, які планували провокації біля посольства.

Сувмісна операція, в ході якої по вулиці Богдана Хмельницького в центрі Києва в п’ятницю, 7 липня, поліцейські спільно з колегами зі Служби безпеки України затримали групу осіб, які планували вчинити провокацію під одним з дипломатичних установ в столиці  – повідомили в Національній поліції Києва.

Підстави у правоохоронців є, нагадуємо, що у ніч на 8 червня у Києві на території посольства США.

А в ніч на середу 29 березня у Луцьку прогримів вибух у генеральному консульстві Польщі. Слідство розглядає одразу кілька версій інциденту, в тому числі і терористичний акт.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Zatrimka-teroristiv-u-Kiyevi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Zatrimka-teroristiv-u-Kiyevi-150x150.jpgКиївВійна з РосієюКриміналПодіїКиїв,нацполіція,Поліція,СБУ,Терористи,терористичний актОчевидці зняли та виклали до Фейсбук відео, затримання одного з підозрюваних. Як пишуть самі свідки, та з самих фото та відео очевидно, що затримання відбувається на вулиці Богдана Хмельницького, неподалік від посольства Німеччини, а за квартал від нього знаходиться посольство Польщі. Спецоперація проходила поруч з посольством Німеччини в Україні, але самі провокації...| Київської області та України | Kiev Time