В 2016 році музикант незаконно перетинав український кордон заради гастролей в окупованому Криму.

В аеропорту “Київ” серед пасажирів одного з рейсів прикордонники виявили російського артиста, який два роки тому, в листопаді 2016, з гастролями побував в окупованому Криму, порушивши тим самим українське законодавство в частині, що стосується перетину державного кордону. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

“Так, учора ввечері в аеропорту “Київ” під час оформлення пасажирів рейсу “Фарнборо-Київ” викрито громадянина Російської Федерації, стосовно якого була інформація про можливе порушення законодавства України в частині, що стосується перетину державного кордону України через недіючі пункти пропуску та перебування на тимчасово окупованих територіях. Співробітники Держприкордонслужби встановили, що такі факти дійсно мали місце”, – йдеться у повідомленні.

Затриманий громадянин виявився російським композитором та членом поп-гурту “А’Студіо”. Наразі йому заборонено в’їзд в Україну строком на 3 роки, через кордон не пропущено та відправлено рейсом до Алмати.

У Держприкордонслужбі окремо зазначають, що в 2017 році було виявлено 817 іноземців –діячів культури та мистецтва, які, можливо, незаконно перебували на ТОТ АР Крим. Із них про заборону в’їзду в Україну прийнято рішення стосовно 104-х іноземців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в аеропорту “Бориспіль” прикордонники затримали вербувальника бойовиків.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/9afd0a34a7d7d8d22c30acb31933c48c.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/9afd0a34a7d7d8d22c30acb31933c48c-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаВійна з РосієюКиївДержавна прикордонна служба України,окупація Криму,російські виконавціВ 2016 році музикант незаконно перетинав український кордон заради гастролей в окупованому Криму. В аеропорту 'Київ' серед пасажирів одного з рейсів прикордонники виявили російського артиста, який два роки тому, в листопаді 2016, з гастролями побував в окупованому Криму, порушивши тим самим українське законодавство в частині, що стосується перетину державного кордону. Про...| Київської області та України | Kiev Time