Нд. Тра 26th, 2024

Голова військового комітету НАТО розповів чи отримає Україна винищувачі до кінця контрнаступу

Україна не отримає західні винищувачі до кінця контрнаступу проти держави-агресора Росії, питання з наданням літаків не буде вирішено в короткостроковій перспективі. Про це в інтерв’ю LBC заявив голова військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер.

Бауер сказав, що дискусія щодо винищувачів є важливою, але вона не буде вирішена в короткостроковій перспективі для цього контрнаступу. За його словами, навчання пілотів та техніків, організація матеріально-технічного забезпечення для підтримки літаків наразі не можна вирішити.

Ми не повинні змішувати ці дві дискусії – я вважаю важливим і зрозумілим, що Україна просить ці винищувачі – але ми не повинні змішувати це з дискусією про контрнаступ зараз. Я вважаю, що Україна має перевагу, тому що вона має західні системи зброї, має кращу підготовку і, що дуже важливо, набагато вищий моральний дух і мотивація. Ми знали з історії, в основному, що це надзвичайно важлива частина військових дій“, – сказав Бауер.

Адмірал наголосив, що подолати російські укріплення дуже непросто, але “українці розуміють, за що вони борються, тоді як росіяни не мають жодного поняття, за що вони воюють”. На думку Бауера, наступ Сил оборони може бути успішним, але на все потрібен час.Related Post