Зокрема, мова піде про Харків – на одному з ринків цього міста днями виявили точку, яка реалізувала тютюнові вироби, виготовлені в так званій “ДНР”. Крім цього, у реалізатора вилучили контрабандні цигарки з Молдови, Білорусі та РФ. Втім, реалізатор – це всього лише реалізатор, в той час як активісти стверджують: таких точок у Харкові чимало. Тож можна з упевненістю стверджувати, що між окупованими територіями і українськими містами існують налагоджені канали постачання контрафактної продукції.

Згідно розслідуванню, яке провело видання “24 канал”, активну торгівлю контрабандними цигарками вдалося зафіксувати на ринку в Індустріальному районі Харкова. Там тютюнову продукцію з “народних республік” щодня на точки реалізації привозили вантажівками, після чого увечері забирали нерозпроданий товар. Втім торгівля, як свідчать активісти, йшла жваво, адже власники контрафактного товару демпінгували ціни. Так, якщо за пачку підакцизних цигарок доводиться платити від 20 гривень, то цигарки з т.з. “ДНР” обходились покупцям набагато дешевше, коштуючи від 12 гривень 25 копійок за пачку.

В ході перевірки, здійсненої викликаним на місце незаконної торгівлі нарядом поліції, з’ясувався ще один цікавий факт – незважаючи на напис “произведено в ДНР”, контрафактні тютюнові вироби маркувалися українським штрих-кодом. В цілому ж, правоохоронці вилучили сотні пачок невідомого походження, фасовані в пакети і 474 брендовані пачки. На більшості товару був акциз з Росії, Білорусі, Молдови і з так званої “ДНР”.

“Цигарками, що виготовлені в “ДНР”, буде займатися слідчо-оперативна група. Якщо на інший товар у продавців є дозвіл, то цей точно не залишиться без уваги правоохоронних органів”,
– заявив працівник патрульної поліції Харкова Владислав Сушко.

Активісти розповіли, що даний ринок в Індустріальному районі контролюють особи кавказької національності, втім, на їх думку, цей контроль здійснюється з відома і згоди місцевої поліції. Проте в райвідділку, в який доставили реалізатора і контрафактний товар, заявили, що вперше чують про подібне. До речі, реалізатор свого роботодавця не видала і, провівши у райвідділку годину, була відпущена. Наразі відомо, що справу обіцяють передати в СБУ.

В той же час, активісти стверджують – даний випадок не поодинокий, і подібних точок продажу контрафактного товару у Харкові багато, тож можна зробити висновок, що обсяги контрабанди, яка потрапляє у Харків та інші міста України, дуже і дуже великі. Лише за кілька останніх місяців подібні інциденти із реалізацією тютюнових виробів з т.з. “ДНР” фіксувалися в Мелітополі, Краматорську, Олевськ Житомирської області. Крім того, в серпні СБУ повідомляла про затримання і вилучення чергової партії цигарок із т.з. “ДНР” на суму у 1,5 мільйона гривень.

 

 

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/PM790image002.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/PM790image002-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюКриміналконтрабанда,контрафактна продукція,ОРДЛО,тютюнові вироби з ДНР,ХарківЗокрема, мова піде про Харків – на одному з ринків цього міста днями виявили точку, яка реалізувала тютюнові вироби, виготовлені в так званій 'ДНР'. Крім цього, у реалізатора вилучили контрабандні цигарки з Молдови, Білорусі та РФ. Втім, реалізатор – це всього лише реалізатор, в той час як активісти стверджують:...| Київської області та України | Kiev Time