Засуджений киянин колись служив у Головному розвідувальному управлінні Генштабу Збройних сил СРСР та був завербований російськими спецслужбами.

За матеріалами військової контррозвідки Служби безпеки України засуджено мешканця Києва, який, будучи підполковником ГРУ Генштабу СРСР у відставці, в працював на російські спецслужби та намагався вербувати українських військових. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

“Співробітники СБ України встановили, що підполковник Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил СРСР у відставці був “розконсервований” російськими спецслужбами після початку агресії РФ проти нашої країни. Він отримав завдання через підкуп залучати до “співробітництва” українських військовослужбовців для отримання відомостей про бойові частини і підрозділи Збройних Сил України у районі проведення антитерористичної операції”, – повідомили у прес-службі.

У Києві шпигун намагався завербувати командира одного з підрозділів бригади ЗСУ, але офіцер повідомив про це Службу безпеки України, і в квітні 2016 року агента було затримано в той час, коли він прямував на територію Брянської області для зустрічі із представником російської військової розвідки. Під час огляду речей російського агента правоохоронці виявили приховані під підкладкою верхнього одягу таємні документи.

“За задумом кураторів, російські спецслужби мали б отримати інформацію про систему фортифікаційного облаштування однієї з бригад ЗСУ в районі проведення антитерористичної операції та диспозиції українських військових підрозділів”, – йдеться у повідомленні.

Деснянський районний суд Києва визнав затриманого винним у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) і призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на дванадцять років з конфіскацією всього належного йому майна.

Нагадаємо, раніше Дарницький суд Києва продовжив арешт зраднику-військовому Максиму Одінцову, який перейшов на бік РФ під час анексії Криму.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/2001197.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/2001197-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюКиївКриміналдержавна зрада,СБУЗасуджений киянин колись служив у Головному розвідувальному управлінні Генштабу Збройних сил СРСР та був завербований російськими спецслужбами. За матеріалами військової контррозвідки Служби безпеки України засуджено мешканця Києва, який, будучи підполковником ГРУ Генштабу СРСР у відставці, в працював на російські спецслужби та намагався вербувати українських військових. Про це повідомили у прес-службі...| Київської області та України | Kiev Time