Рішення міськради стало формальним актом, адже з початку агресії РФ дружні відносини між Переяславом та російськими містами Можайськом і Переяславом-Залеським не підтримувлись.

На засіданні 45 сесії міської ради Переяслава було сформульовано рішення “Про розірвання угоди про дружбу, співробітництво і взаємовідносини між Переяславом-Хмельницьким (Україна) та Переяславом-Залеським (РФ) та дружніх відносин з містом Можайськ (РФ)”, яке було підтримано більшістю депутатів. Аргументацією для такого рішення виступила збройна агресія РФ на сході України та окупація Кримського півострову. Варто відзначити, що з початком військових подій дружні відносини з обома вказаними містами фактично припинилися. Тож нинішнє рішення було формальним, але від того не менш важливим, актом.

Слід сказати, що побратимські відносини з Переяславом-Залеським було встановлено у 2005 році. Відповідна угода зберігається у міській раді. Складніше з Можайськом. Аналогічні відносини встановлено ще десь у 60-х роках минулого століття і в рамках побратимства Київської та Московської областей. Ніяких документів, щодо цього у міській раді немає, тому обмежилися не скасуванням угоди, а “дружніх відносин”.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/907.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/907-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюКиївська областьПереяслав-Хмельницькийагресія росії,міста-побратимиРішення міськради стало формальним актом, адже з початку агресії РФ дружні відносини між Переяславом та російськими містами Можайськом і Переяславом-Залеським не підтримувлись. На засіданні 45 сесії міської ради Переяслава було сформульовано рішення 'Про розірвання угоди про дружбу, співробітництво і взаємовідносини між Переяславом-Хмельницьким (Україна) та Переяславом-Залеським (РФ) та дружніх відносин з містом...| Київської області та України | Kiev Time