На Донбасі в неділю, 1 квітня українські військовослужбовці підбили вантажівку бойовиків з боєприпасами. Про це повідомляє координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

Повідомляється, що в районі Нижнього Лозового передовим підрозділом ЗСУ з ПТРК було знищено “Урал” 7-ї омсбр бойовиків з боєкомплектом.

“Окупанти оперативно взялися проводити інформаційну операцію щодо даного інциденту, поширюючи інформацію про те, що нібито Урал був “санітарний”, – йдеться у повідомленні.

У той же час, Тимчук зазначає, що за даними очевидців, боєприпаси в підбитому нібито “санітарному” Уралі” детонували не менше 30 хвилин, “з великим розльотом осколків”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/248533.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/248533-150x150.jpgadminАнтипропагандаВійна з РосієюУкраїнське військоНа Донбасі в неділю, 1 квітня українські військовослужбовці підбили вантажівку бойовиків з боєприпасами. Про це повідомляє координатор групи 'Інформаційний спротив' Дмитро Тимчук. Повідомляється, що в районі Нижнього Лозового передовим підрозділом ЗСУ з ПТРК було знищено 'Урал' 7-ї омсбр бойовиків з боєкомплектом. 'Окупанти оперативно взялися проводити інформаційну операцію щодо даного інциденту, поширюючи...| Київської області та України | Kiev Time