Друзів, однодумців та побратимів запрошує на Майдан Незалежності, у цю неділю 13 серпня колишній воїн АТО Аміна Окуєва.

У неділю, 13 серпня, на Майдані Незалежності в Києві буде розгорнуто найбільший у світі прапор Вільної Ічкерії, про це написала у Facebook колишній воїн АТО Аміна Окуєва.

Пропонуємо до вашої уваги відео з Ічхерії на фоні гімну Ічхерії:

“Цей захід символізує те, що нашим ворогам, не дивлячись на всі їх зусилля, не вдалося зломити нашу Волю до перемоги і наш дух. І що наша перемога близька як ніколи. Будемо раді запропонувати вам цікаву програму, кульмінацією якої є незабутнє видовище – розгортання величезного (22х33 метри) прапора Ічкерії”, – – пише на своїй сторінці у Фейсбук Аміна.

Також, вона заявила, що “ворогів прохання не турбуватися, – захід погоджено з владою Києва, і під час його проведення буде вжито всіх необхідних заходів безпеки для учасників”.

нагадаємо, захід з розгорненням найбільшого прапору Вільної Ічхерії відбудеться у цю неділю на Майдані Незалежності, початок акції о 13:00

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Prapor-vilnoyi-Ichheriyi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Prapor-vilnoyi-Ichheriyi-150x150.jpgКиївВійна з РосієюЗброя УкраїниЗроблено в УкраїніІсторіяКультураСуспільствоАміна Окуєва,Вільна Ічхерія,Ічхерія,Майдан Незалежності,прапор ІчхеріїДрузів, однодумців та побратимів запрошує на Майдан Незалежності, у цю неділю 13 серпня колишній воїн АТО Аміна Окуєва. У неділю, 13 серпня, на Майдані Незалежності в Києві буде розгорнуто найбільший у світі прапор Вільної Ічкерії, про це написала у Facebook колишній воїн АТО Аміна Окуєва. Пропонуємо до вашої уваги відео з...| Київської області та України | Kiev Time