#СБУ виявили мехнізм розкрадання посадовцями грошей виділених на реабілітацію учасників АТО

Співробітники Служби безпеки України виявили корупційний механізм розкрадання чиновниками, виділених на реабілітацію ветеранів та учасників антитерористичної операції.
СБ України під час заходів, спрямованих на попередження та усунення загроз національним інтересам України у військовій сфері, зокрема щодо соціального захисту військовослужбовців та учасників АТО, викрили схему розкрадання бюджетних коштів.

Про це інформує прес-центр СБУ 12 червня.

За висновками експертів, через корупційну оборудку зловмисники привласнили 22,5 мільйона державних гривень.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу, співробітники спецслужби спільно з прокуратурою оголосили про підозру дев’ятьом керівникам реабілітаційних установ, яким судом обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

СБУ поінформувала Міністерство соціальної політики про виявлені факти для вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення належного відомчого контролю за виконанням програм реабілітації учасників антитерористичної операції.

Зазначається, що Мінсоцполітики ініціювало внесення змін до законодавства для врегулювання порядку використання бюджетних коштів, передбачених для соціального захисту учасників АТО.

Планується, що повноваження з виконання програми будуть передані до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/sbu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/sbu-150x150.jpgКиївВійна з РосієюКриміналПолітикаСуспільствоАТО,Ветерани,СБУ#СБУ виявили мехнізм розкрадання посадовцями грошей виділених на реабілітацію учасників АТО Співробітники Служби безпеки України виявили корупційний механізм розкрадання чиновниками, виділених на реабілітацію ветеранів та учасників антитерористичної операції. СБ України під час заходів, спрямованих на попередження та усунення загроз національним інтересам України у військовій сфері, зокрема щодо соціального захисту військовослужбовців та...| Київської області та України | Kiev Time