Представники українських ЗМІ, які отримали акредитація в ордило так званих самопроголошених лднр з метою розслідування мають з’явитись у поліції для дачі показів…

При собі необхідно мати паспорт громадянина України та документи, які посвідчують належність до того чи іншого засобу масової інформації (посвідчення журналіста).

Реакція центру “Миротворець” була миттєва:

“ЦЕНТР МИРОТВОРЕЦ УБЕДИТЕЛЬНО ПРОСИТ ЖУРНАЛИСТОВ САМОСТОЯТЕЛЬНО ПРИЙТИ В ПОЛИЦИЮ И ДАТЬ ПОКАЗАНИЯ
Это уже выходит за всякие рамки. Сколько можно вас упрашивать? Имейте хоть какое-то уважение к работе полиции. Вы хотите, чтобы вас принудительно приводили к следователю в наручниках?”

Нагадуємо, що 10 травня 2016 року центр “Миротворець” опублікував списки – данні “п’ятої колони з рядів журналістів” та акредитованих у ворога представників ЗМІ. Тоді прокуратура відкрила впровадження по розслідуванню по факту оприлюднених списків. СБУ пообіцяло розслідувати факти ворожих шпигунів які прикриваються посвідченням журналіста.

Замість того, ГУ НП просить п’яту колону ЗМІ “постраждалих ЗМІстів” у результаті занесення до списку “Миротворця” дати свідчення для проведення об’єктивного розслідування.

Тобто: зрадники та посібники ордило вважають себе постраждалими, тобто вважають, що державна зрада – входить до роботи журналіста. А оприлюднення того чи іншого ім’я у списку зрадників – перешкоджає їм виконувати свою журнопродажну роботу – тобто працювати на ворога.

Зі своєї сторони хочемо нагадати. В умовах гібридної війні – інформаційний фронт, це теж поле бою.  І це поле бою, дуже важливе.

“Для об’єктивності” даємо даємо скрін ГУ НП

Наш колектив висловлює повну підтримку інформаційному ресурсу “Миротворець”

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Mirotvorets.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Mirotvorets-150x150.pngКиївВійна з РосієюЗброя УкраїниЗроблено в Україніврог,змі,зрада,зрадники,миротворець,сепаратисти,співпраця з ворогомПредставники українських ЗМІ, які отримали акредитація в ордило так званих самопроголошених лднр з метою розслідування мають з'явитись у поліції для дачі показів... При собі необхідно мати паспорт громадянина України та документи, які посвідчують належність до того чи іншого засобу масової інформації (посвідчення журналіста). Реакція центру 'Миротворець' була миттєва: 'ЦЕНТР МИРОТВОРЕЦ УБЕДИТЕЛЬНО ПРОСИТ...| Київської області та України | Kiev Time