Ракетна атака на Київ вранці сьомого лютого забрала життя 4 людей, кількість постраждалих збільшилася до 40 осіб.

Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація (КМВА) у TГ-каналі.

“За оновленими даними, станом на цю хвилину внаслідок ракетного удару в столиці загинуло 4 людини. 40 отримали поранення”, – йдеться у повідомленні.

Що ще відомо

З-під завалів висотки в Голосіївському районі столиці, яка постраждала внаслідок ракетного удару вранці сьомого лютого, у середу, витягли тіла чотирьох загиблих.

Також бійці ДСНС врятували жінку з порушенням рухових функцій: вона опинилася заблокованою у квартирі на дванадцятому поверсі. Жінку передали лікарям.

Зазначається, що дані щодо наслідків ракетної атаки уточнюються.

Додамо

Раніше мер столиці Віталій Кличко повідомляв, що у Дніпровському районі Києва троє осіб постраждали внаслідок атаки. Решта постраждалих з Голосіївського району, де спалахнула багатоповерхівка.

Балістичні ракети

Балістичні ракети – це ракети, які рухаються по балістичній траєкторії, тобто їхній польот відбувається під впливом земної гравітації та атмосферних сил без активного маневрування під час польоту.

Основні характеристики балістичних ракет включають:

  1. Ступені (етапи) польоту: Багатоступінчаті ракети мають різні ступені, які вмикаються і вимикаються на різних етапах польоту. Це дозволяє досягти більшої висоти і швидкості.
  2. Блоки викиду: Балістичні ракети зазвичай мають блоки викиду для доставки боєвих частин на ціль.
  3. Балистична траєкторія: Під час балистичного польоту ракети виходять на висоту, а потім падають вниз на цільову область під впливом сили тяжіння.

Балістичні ракети можуть бути розділені на два основних типи: міжконтинентальні балістичні ракети (МБР) та тактичні балістичні ракети (ТБР). МБР призначені для доставки ядерних чи конвенційних боєголовок на дуже великі відстані, в той час як ТБР застосовуються на менших відстанях для тактичних завдань.