Апеляційний суд Києва відмовився змінити запобіжний захід Рубану на домашній арешт і передати на поруки нардепу Надії Савченко.

Керівник Центру звільнення полонених Офіцерський корпус Володимир Рубан залишиться під арештом – Апеляційний суд Києва не задовольнив скаргу його захисту та відмовився змінити запобіжний захід на домашній арешт і передати на поруки нардепу Надії Савченко. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Крім того, Рубану повідомлено про нову підозру та про зміну раніше повідомленої підозри.

Нагадаємо, Рубан підозрюється у вчиненні злочинів, таких як: змова про вчинення насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади (ч. 1 ст. 109), готування до вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу (ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 109) за попередньою змовою осіб.

Рубана також підозрюють у підготовці до посягання на життя державних та громадських діячів за попередньою змовою осіб (ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ст. 112), підготовці до теракту (ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 258), сприяння терористичній організації ДНР (ч.1 ст. 258-3) та незаконному поводженню зі зброєю за попередньою змовою осіб (ч.2 ст. 28, ч. 1 ст. 263).

Володимира Рубана було затримано, коли він намагався ввезти з т.з. “ДНР” на підконтрольну Україні територію арсенал зброї. 9 березня Шевченківський райсуд Києва обрав Володимиру Рубану запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 2 місяці без можливості внесення застави.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/unian_ruban_savchenko_824697.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/unian_ruban_savchenko_824697-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюВладаАпеляційний суд Києва,Володимир Рубан,Надія СавченкоАпеляційний суд Києва відмовився змінити запобіжний захід Рубану на домашній арешт і передати на поруки нардепу Надії Савченко. Керівник Центру звільнення полонених Офіцерський корпус Володимир Рубан залишиться під арештом – Апеляційний суд Києва не задовольнив скаргу його захисту та відмовився змінити запобіжний захід на домашній арешт і передати на поруки...| Київської області та України | Kiev Time