СБУ оприлюднила відео, як стверджують у відомстві, спроби підпалу офісу партії Батьківщина  в Києві, яку група підозрюваних здійснила за завданням російських спецслужб.

На записах, зроблених камерами спостереження, видно, як троє молодих людей підходять до будівлі, підпалюють коктейлі Молотова, кидають їх у будівлю і тікають. У цей момент під’їжджає мікроавтобус, з нього виходять люди – ймовірно, правоохоронці – які починають переслідувати зловмисників.

Також на відео вказана дата зйомки – 26 червень 2017 року, близько 04:20.
СБУ попередила напад на київський офіс ВО «Батьківщина» 1_3

Злочин готувався спецслужбами Російської Федерації руками осіб, які переховуються в РФ від вітчизняного правосуддя. «Задум іноземних спецслужб полягав у тому, щоб посварити вітчизняний політикум з владою та на основі штучно створеного прецеденту спровокувати акції протесту під час святкування Дня Конституції України», – наголосив Кононенко. Голова СБУ Василь Грицак поінформував Президента України про отримані оперативні дані, була налагоджена комунікація співробітників спецслужби з керівництвом та службою безпеки ВО «Батьківщина».

СБУ попередила напад на київський офіс ВО Батьківщина

Двоє з трьох фігурантів причетні до перекриття траси «Львів-Рава-Руська» у березні року, ще один – до організації акцій протесту у Рівному у травні місяці.

За словами Віктора Кононенка, за останній місяць це вже друга аналогічна спроба дестабілізації ситуації в нашій державі, коли російська сторона та біглі вітчизняні політики, які переховуються в Росії, вдаються до використання відверто терористичних, суспільно небезпечних методів.

Він повідомив, що СБ України викрила, задокументувала та блокувала на стадії підготовки теракт в одній з адмінбудівель Національної поліції на Херсонщині.

«Безпосереднім організатором виступив колишній мешканець Херсонщини Андрій Бардачов, який перерахував гроші своїм спільникам», ‒ зазначив Кононенко.

За задумом іноземних спецслужб підрив або підпал відділу поліції мав виглядати, як помста представників націоналістичних об’єднань за сутички з поліцією 9 травня 2017 року.

«Ми можемо констатувати, що у гібридній війні проти України Росія застосовує весь арсенал наявних у неї протиправних можливостей. Неспроможні розхитати ситуацію шляхом проведення несилових акцій, спецслужби РФ переходять до використання методів звичайних терористів», ‒ сказав начальник Департаменту захисту національної державності СБУ.

Джерело: Прес-центр СБ Україниhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/SBU-poperedila-napad-na-kiyivskij-ofis-VO-Batkivshhina-Video.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/SBU-poperedila-napad-na-kiyivskij-ofis-VO-Batkivshhina-Video-150x150.jpgКиївВійна з РосієюКриміналБатьківщина,напад,піпал офісу,СБУ,спецслужби росіїСБУ оприлюднила відео, як стверджують у відомстві, спроби підпалу офісу партії Батьківщина  в Києві, яку група підозрюваних здійснила за завданням російських спецслужб. На записах, зроблених камерами спостереження, видно, як троє молодих людей підходять до будівлі, підпалюють коктейлі Молотова, кидають їх у будівлю і тікають. У цей момент під'їжджає мікроавтобус, з нього...| Київської області та України | Kiev Time