Служба безпеки України примусово видворила з України спеціальних кореспондеток російських телеканалів «Первый канал» та «Россия» Валентину Соловйову та Ольгу Юр’єву.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

9 травня Соловйову примусово повернули в РФ, а Юр’єву у Казахстан із забороною в’їзду в Україну на три роки.

За даними СБУ, кореспонденток відрядили у Київ для підготовки дискредитативних сюжетів про святкування в Україні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

«Оперативники спецслужби задокументували, що за задумом російських пропагандистів відзняті Валентиною Соловйовою та Ольгою Юр’євою відеоматеріали планувалось використати для дискредитації України перед світовою спільнотою та поширенню дезінформації серед населення», — заявили в СБУ.

У серпні 2017 року журналістку російського «Первого канала» видворили з України.

Згідно з указом президента № 133 від 15 травня 2017 року до «Первого канала» та «Россия» застосовані спеціальні обмежувальні заходи щодо їх діяльності на території України.

“Громадське”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/SBU-prymusovo-vydvoryla-dvoh-rosijskyh-zhurnalistok-z-Ukrayiny.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/SBU-prymusovo-vydvoryla-dvoh-rosijskyh-zhurnalistok-z-Ukrayiny-150x150.jpgKievTimeВійна з РосієюВладаКиївПодіївідео,Російські журналістки,СБУСлужба безпеки України примусово видворила з України спеціальних кореспондеток російських телеканалів «Первый канал» та «Россия» Валентину Соловйову та Ольгу Юр’єву. Про це повідомляє прес-служба СБУ. 9 травня Соловйову примусово повернули в РФ, а Юр’єву у Казахстан із забороною в’їзду в Україну на три роки. За даними СБУ, кореспонденток відрядили у Київ для...| Київської області та України | Kiev Time