Уродженець Чеченської Республіки був оголошений Інтерполом у міжнародний розшук за причетність до убивства редактора видання “Форбс” та одного з урядовців Чечні.

Співробітники СБУ затримали в Києві чеченця, оголошеного у міжнародний розшук за скоєння особливо тяжких злочинів у 2001-2003 роках. В Україні, за інформацією правоохоронців, зловмисник вступив до злочинного угрупування та займався вимаганням грошей.

“За інформацією Інтерполу іноземець брав участь у скоєнні низки замовних вбивств, зокрема, головного редактора російського видання “Форбс” – громадянина США Пола Хлєбнікова та заступника голови – керівника апарату Уряду Чеченської Республіки у 2001-2003 роках”, – повідомили у прес-службі.

 

Наразі вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу та проведення перевірки щодо подальшої екстрадиції.

Нагадаємо, раніше СБУ в Києві затримала росіянина, перевдягненого у форму Нацполіції.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/255742_1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/255742_1-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюКиївКриміналІнтерпол,СБУ,чеченецьУродженець Чеченської Республіки був оголошений Інтерполом у міжнародний розшук за причетність до убивства редактора видання 'Форбс' та одного з урядовців Чечні. Співробітники СБУ затримали в Києві чеченця, оголошеного у міжнародний розшук за скоєння особливо тяжких злочинів у 2001-2003 роках. В Україні, за інформацією правоохоронців, зловмисник вступив до злочинного угрупування та...| Київської області та України | Kiev Time