Ключовими можливостями центру стануть система виявлення та реагування на кіберінциденти, яка дозволять попереджати кібератаки.

У Києві відкрили Ситуаційний центр забезпечення кібернетичної безпеки, створений на базі департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, зазначається, що ключовими можливостями центру стануть система виявлення та реагування на кіберінциденти і лабораторія комп’ютерної криміналістики, які дозволять попереджати кібератаки, установлювати їх походження та аналізувати для вдосконалення протидії.

“Будь-який представник великого, середнього і навіть малого бізнесу може звернутися до центру за консультаціями та допомогою”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві наголосили, що технічне обладнання і програмне забезпечення для роботи центру СБУ отримала в рамках виконання першого етапу угоди про реалізацію трастового фонду Україна-НАТО з питань кібербезпеки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що активісти “Українського кіберальянсу” опублікували шокуючі дані про реальний стан захисту закритої інформації в державних структурах України.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/630_360_1507044697-6684.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/630_360_1507044697-6684-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюЗброя УкраїниЗроблено в УкраїніКиївСБУ,ситуаційний центр кібербезпекиКлючовими можливостями центру стануть система виявлення та реагування на кіберінциденти, яка дозволять попереджати кібератаки. У Києві відкрили Ситуаційний центр забезпечення кібернетичної безпеки, створений на базі департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ. Про це повідомляє прес-служба відомства. Зокрема, зазначається, що ключовими можливостями центру стануть система виявлення та реагування...| Київської області та України | Kiev Time