Колишній “замміністра спорту” самопроголошеної ради міністрів Криму прямував до Херсонської області, де збирався вирішувати особисті питання.

Контррозвідка Служби безпеки України у пункті пропуску “Каланчак” на адмінкордоні з окупованим Кримом затримала колишнього заступника міністра спорту самопроголошеної ради міністрів окупаційної влади півострова. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Чоловік з квітня 2015 року до травня 2016-го обіймав посаду заступника так званого Мінспорту Республіки Крим, а після звільнення продовжував антиукраїнську діяльність у складі робочої групи із створення Державної програми окупаційної влади “Патріотичне (військово-патріотичне) виховання громадян РФ у Республіці Крим”.

“Останнім часом зловмисник обіймав посаду секретаря Регіонального відділення загально-російської громадсько-державної організації “Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту Росії”. Діяльність цієї структури спрямована на порушення суверенітету та територіальної цілісності України”, – повідомляють в СБУ.

Колишній чиновник планував виїхати з Криму до Херсонської області для вирішення особистих питань, про що стало відомо оперативникам СБУ. Чоловіка затримали під час перетину адміністративного кордону. Проти нього відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві СБУ затримала колишнього “міністра” охорони здоров’я окупованого Криму.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/n_4350_67603795.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/n_4350_67603795-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаВійна з Росієюанексія Криму,СБУКолишній 'замміністра спорту' самопроголошеної ради міністрів Криму прямував до Херсонської області, де збирався вирішувати особисті питання. Контррозвідка Служби безпеки України у пункті пропуску 'Каланчак' на адмінкордоні з окупованим Кримом затримала колишнього заступника міністра спорту самопроголошеної ради міністрів окупаційної влади півострова. Про це повідомляє прес-служба СБУ. Чоловік з квітня 2015 року до травня 2016-го обіймав...| Київської області та України | Kiev Time