У СБУ зазначили, що керівництво зазначених ресурсів на їх звернення не реагувало.

16 червня 2017 року, служба безпеки України прокоментувала указ президента Петра Порошенка, який передбачає, зокрема, блокування на території країни російських інтернет-ресурсів.

Як йдеться в заяві СБУ, зараз спецслужби РФ “ведуть гібридну війну проти населення України, використовуючи в своїх спеціальних інформаційних операціях інтернет-ресурси ВКонтакті, Однокласники, Mail.ru та ін”.

У відомстві пояснили, що постійно фіксують активне поширення через зазначені сайти антиукраїнських закликів до радикальних протестних акцій з використанням зброї.

При цьому наголошується, що керівництво зазначених ресурсів жодного разу не відреагувало на численні звернення СБ України.

“Згідно з рішенням Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України Служба безпеки разом з іншими правоохоронними органами розробляє зміни до законодавства України щодо механізму блокування відповідних інтернет-ресурсів. Значна частина інтернет-провайдерів вже має технічну можливість блокувати ці інтернет-ресурси”, – додали у спецслужбі.

Пише: НВhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/3_main_ukr.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/3_main_ukr-150x150.jpgКиївВійна з РосієюСуспільствовконтакте,заява,одноклассник,СБУУ СБУ зазначили, що керівництво зазначених ресурсів на їх звернення не реагувало. 16 червня 2017 року, служба безпеки України прокоментувала указ президента Петра Порошенка, який передбачає, зокрема, блокування на території країни російських інтернет-ресурсів. Як йдеться в заяві СБУ, зараз спецслужби РФ 'ведуть гібридну війну проти населення України, використовуючи в своїх спеціальних...| Київської області та України | Kiev Time