Меньшикову, яка двічі тікала від слідства на територію окупованого Криму, вдалося затримати під час її третього повернення на материкову Україну.

В Дніпрі затримали скандально відому Марину Меньшикову – жінку, яка восени 2016 в Дніпровському оперному театрі із молотком напала на ветерана АТО та вдарила його по голові, повідомляє “11 канал”.

В той день АТОвець прийшов на виставу із супутницею, але після короткої суперечки отримав молодком по голові від незнайомої жінки, якою і була Меньшикова. Хуліганку затримали помістили під домашній арешт, але вона втекла на територію окупованого Криму, звідки двічі поверталася в Дніпро та стільки ж разів тікала. Днями чергове повернення Меньшикової помітили сусіди, які і повідомили про це правоохоронні органи. Втім, так просто затримати жінку не вдалося – вона зачинилася в квартирі, і двері в помешкання довелося відкривати за допомогою автогена.

У поліції Меньшикова заявила, що насправді, нібито, напад було скоєно саме на неї, і що це її обізвав та почав бити постраждалий від її рук АТОвець. Також затримана пояснила, що молоток в сумці носила з собою для самозахисту після того, як її особисті дані було розміщено на сайті “Миротворець” (Центр дослідження злочинів проти національної безпеки України), в базі якого Меньшикова, як знаходиться з 2015 року.

“Займається збиранням матеріальної допомоги для бойовиків НЗС. Разом з братом, Михайлом Меньшиковим, брала участь у штурмі Дніпропетровської ОДА в квітні 2014 р. Виїжджає на неокуповану територію України разом з братом для координації дій сепаратистів”, – такий запис про Меншикову містить база даних центру “Миротворець”.

Саме із цим записом жінка пов’язує сварку, яка виникла в театрі – за її словами, постраждалий нібито напав на неї через те, що начитався про неї саме на цьому сайті.


Наразі триває слідство у даній справі, за результатами якого на Марину Меньшикову чекає суд, який обере їй запобіжний захід.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/Menshikova4.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/Menshikova4-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаВійна з РосієюКриміналМарина Меньшикова,побиття,Центр "Миротворец"Меньшикову, яка двічі тікала від слідства на територію окупованого Криму, вдалося затримати під час її третього повернення на материкову Україну. В Дніпрі затримали скандально відому Марину Меньшикову - жінку, яка восени 2016 в Дніпровському оперному театрі із молотком напала на ветерана АТО та вдарила його по голові, повідомляє '11 канал'. В той...| Київської області та України | Kiev Time