Site icon Новини Києва

Скільки БПЛА країна-агресор запустила по Україні за минулий місяць

БПЛА

БПЛА

За жовтень 2023 рф запустила по Україні 243 БПЛА, а саме, дрони-камікадзе Shahed. Українська ППО змогла знищити 228 з них.

Дані про результати роботи сил ППО глава Офісу президента Андрій Єрмак опублікував у ТГ-каналі.

За його інформацією, за минулий місяць країна-агресор рф запустила по Україні:

Росія за жовтень запустила по Україні 243 БПЛА, а саме, дрони-камікадзе Shahed. Українська ППО змогла знищити 228 безпілотників.

Shahed

Дрони-камікадзе Shahed – це безпілотні апарати, створені і вироблені іранським виробником військової техніки і зброї. Ці дрони мають особливості, які роблять їх схожими на камікадзе-дрони, оскільки вони призначені для одноразового використання та атаки на цілі. Вони можуть бути завантажені вибуховою речовиною і використовуватися для ударів по ворожим об’єктам або військовим цілям.

Shahed включає різні моделі, такі як Shahed 129 і Shahed 171, які мають різні характеристики та можливості. Вони можуть мати дальність польоту від кількох сотень кілометрів до більшої дистанції. Деякі моделі можуть бути озброєні різними видами ракет або вибуховими пристроями.

Ці дрони-камікадзе використовуються для проведення атак та розвідки на бойових театрах, де вони можуть надавати значний військовий вплив. Вони стали складовою частиною військових операцій та конфліктів на Близькому Сході, де їх використання викликало обурення та обговорення в міжнародному співтоваристві.

Авіаракети Х-59

Авіаракети Х-59 (також відомі як Х-59М або Х-59МК) є російськими повітря-земляними ракетами, розробленими для атаки наземних цілей з борту літаків та вертольотів. Ці ракети призначені для нанесення ударів по різноманітним об’єктам, таким як військові бази, комунікаційні вузли, бронетехніка і інші об’єкти на землі.

Х-59 має декілька модифікацій з різними характеристиками, такими як дальність польоту, тип наведення і вага боєприпасу. Ці ракети можуть бути носіями ядерних і конвенційних боєприпасів. Вони здатні бути випущені з різних типів бойових літаків, таких як Су-24, Су-25, Су-27, МіГ-29, а також з деяких вертольотів.Exit mobile version