У неділю, 26 червня, у Києві в “Українському домі” відбулася церемонія прощання з ветераном АТО і головою Союзу мігрантів України Сергієм Олійником, який був убитий в районі Золотих воріт у п’ятницю, 23 червня. 

Попрощатися із загиблим прийшли військові побратими, жителі міста, а також виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Сергій Олійник був командиром розвідки 1-го батальйону 54-й ОМБР, служив у Мар’їнці, після чого заснував та очолив Всеукраїнську організацію профспілок ветеранів АТО та волонтерів.

Провести в останню путь Сергія Олійника прийшли рідні, військові побратими, небайдужі люди.
 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Proshhannya-z-Sergiyem-Olijnikom.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Proshhannya-z-Sergiyem-Olijnikom-150x150.jpgКиївВійна з РосієюКримінал54,АТО,вбитий,похорн,прощання,Сергій ОлійникУ неділю, 26 червня, у Києві в 'Українському домі' відбулася церемонія прощання з ветераном АТО і головою Союзу мігрантів України Сергієм Олійником, який був убитий в районі Золотих воріт у п'ятницю, 23 червня.  Попрощатися із загиблим прийшли військові побратими, жителі міста, а також виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Сергій...| Київської області та України | Kiev Time