Суддя задовольнив клопотання прокуратури.

30 березня суд заарештував кримське судно під російським прапором, яке було затримане українськими прикордонниками в Азовському морі.

Про це повідомила речниця генерального прокурора України Лариса Сарган.

“Продовжуємо роботу щодо затриманого судна “НОРД”, зокрема сьогодні судом задоволено клопотання прокуратури АР Крим, яким на дане судно порушника накладено арешт”, – написала вона у Twitter.

Нагадаємо, 25 березня в українських водах Азовського моря прикордонники затримали судно з окупованого Криму, яке займалося рибальством під прапором Російської Федерації. Риболовецьке судно “НОРД” перебувало за 15 миль від Обитічної коси. Екіпаж з 10 чоловік займався ловом риби і встиг наловити більше 5 тонн морепродуктів. Після затримання з’ясувалося, що судно прописано на окупованій території, тобто в Криму, а у рибалок були “паспорти” Російської Федерації, видані в Керчі.

Корабель відправили до міста Бердянськ. Зараз відомо, що команда судна порушила порядок в’їзду-виїзду з окупованої території Криму.

Федеральна служба безпеки РФ зі свого боку відкрила кримінальну справу за статтею російського Кримінального кодексу “Викрадення судна повітряного або водного транспорту або залізничного рухомого складу”.

tsn.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1522440653-4940.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1522440653-4940-150x150.jpgadminВійна з РосієюКриміналПодіїПолітикаСуддя задовольнив клопотання прокуратури. 30 березня суд заарештував кримське судно під російським прапором, яке було затримане українськими прикордонниками в Азовському морі. Про це повідомила речниця генерального прокурора України Лариса Сарган. “Продовжуємо роботу щодо затриманого судна “НОРД”, зокрема сьогодні судом задоволено клопотання прокуратури АР Крим, яким на дане судно порушника накладено арешт”, -...| Київської області та України | Kiev Time