Святослав Бойко ЗСУ Широкий Лан
Святослав Бойко, Доброволець ЗСУ, Фронтмен гурту “Широкий Лан”

“Хочеш жити – копай!” – коментує з першої лінії оборони з Донеччини Доброволець ЗСУ, Фронтмен гурту “Широкий Лан” Святослав Бойко:

Дрон. Арта. Лопата.
Якщо коротко: хочеш жити – копáй.
І неважливо що ти робиш на цій війні. Якщо ти їдеш на передній край працювати, то будь готовий копáти. Ота ямка може врятувати тобі життя. А може і ніколи не знадобитись 🙂 Але хай краще вона буде і не знадобиться, ніж ти маєш в режимі паніки шукати куди притулити свою голову під час обстрілу.
На голос не зважайте – я не п’яний, а тільки втомлений 🙂

Нагадаємо, Святослав Бойко продовжує захист України у окремій тактичній групі аеророзвідки “Птахи Мадяра”. Добровольці самі сформували підрозділ, зібрали квадрокоптери та розвідувальні дрони, навчилися вести війну в складних умовах та стали очима нашої артилерії.

Приходить вечір і прокидається банда «Птахи Мадяра» з вами
Святослав Бойко: “Приходить вечір і прокидається банда. “Птахи Мадяра» з вами”

Підрозділ аеророзвідки “Птахи Мадяра” разом з артилеристами успішно знищував ворога на Херсонщині і нещодавно був передислокований на Донеччину.

Допомогти Захисникам України можна за реквізитами:
Приват Банк
5457082237687574

МоноБанк
5375414103562178

PayPal
[email protected]

Святослав Бойкоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/11/Svyatoslav-Bojko-ZSU-SHyrokyj-Lan.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/11/Svyatoslav-Bojko-ZSU-SHyrokyj-Lan-150x150.jpgadminВійна з РосієюЗброя УкраїниУкраїнське військоаеророзвідка,війна з росією,ЗСУ,Птахи Мадяра,Святослав Бойко'Хочеш жити - копай!' - коментує з першої лінії оборони з Донеччини Доброволець ЗСУ, Фронтмен гурту “Широкий Лан” Святослав Бойко: Дрон. Арта. Лопата. Якщо коротко: хочеш жити - копáй. І неважливо що ти робиш на цій війні. Якщо ти їдеш на передній край працювати, то будь готовий копáти. Ота ямка може врятувати...| Київської області та України | Kiev Time