Пт. Лип 19th, 2024

У Києві встановили пам’ятну дошку Андрію Галущенку “Ендрю”. ВІДЕО

У Києві встановили пам'ятну дошку Андрію Галущенку "Ендрю".

Тримав оборону до кінця: у Києві встановили пам’ятну дошку Андрію Галущенку “Ендрю” . ВІДЕО
У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відкрили пам’ятну дошку Андрію Галущенку, який 2 вересня 2015 року загинув на сході України.

Меморіальну дошку Герою України майору Андрію Кизилу відкрили у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна. А на алеї пам’яті Героїв, які загинули на Сході, з’явилося ще одне дерево. Від початку війни на сході Андрій Кизило служив у 72-й механізованій бригаді. Заступник командира батальйону загинув наприкінці січня від осколкового поранення під Авдіївкою. Тоді його штурмова група виявила диверсантів та вступила з ним в бій. Разом з Андрієм загинули і двоє його товаришів. Андрію Кизило – було усього 23 роки. У військового залишилася дружина і 8-місячна дитина.

На дошці – зображення самого Андрія (більш відомого за позивним “Ендрю”), коли він ще був випускником ліцею. Бійця вшанували хвилиною мовчання. Потім рідні та знайомі військового поклали квіти до пам’ятної дошки, а на Алеї Героїв навчального закладу висадили дерево на згадку про свого випускника.

У Києві встановили пам’ятну дошку Андрію Галущенку “Ендрю”
У Києві встановили пам’ятну дошку Андрію Галущенку “Ендрю”

 Related Post