“Стерти з пам’яті українців і росіян ім’я Нємцова у кремля не вийде” – сквер на розі вулиць Сурикова та Повітрофлотського проспекту, навпроти офіційного дипломатичного представництва РФ в Україні, буде названо на честь російського опозиційного політика Бориса Нємцова, який трагічно загинув в лютому 2015 року.

Комісія з перейменувань підтримала ініціативу міського голови Києва щодо присвоєння скверу навпроти посольства РФ імені Бориса Нємцова. Тепер це рішення на сесії Київради мають підтримати депутати. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник міського голови Києва, народний депутат України Дмитро Білоцерковець.

“В Києві з’явиться сквер імени Бориса Нємцова біля посольства РФ. Щойно комісія з питань перейменування підтримала ініціативу мера Києва – назвати сквер біля посольства РФ (Повітрофлотський проспект) іменем Бориса Нємцова. Стерти з пам’яті українців і росіян ім’я Нємцова у кремля не вийде. Він був головним союзником вільної України і майбутньої демократичної Росії. Сама з цієї причини Кремль позбавив його життя, але справа його буде продовжувати жити в поколіннях. Останній крок, це рішення сесії Київради, яке я впевнений з’явиться найближчим часом”, – написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київські волонтери просять підтримати перейменування вулиці на честь генерала Воробйова, який відмовився виконувати злочинний наказ про застосування сили щодо активістів Євромайдану.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/5a1c8fc4006a0.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/5a1c8fc4006a0-150x150.jpegYuliyaВійна з РосієюВладаКиївСуспільствоБорис Нємцов,посольство РФ'Стерти з пам'яті українців і росіян ім'я Нємцова у кремля не вийде' - сквер на розі вулиць Сурикова та Повітрофлотського проспекту, навпроти офіційного дипломатичного представництва РФ в Україні, буде названо на честь російського опозиційного політика Бориса Нємцова, який трагічно загинув в лютому 2015 року. Комісія з перейменувань підтримала ініціативу міського голови...| Київської області та України | Kiev Time