Обвинувачувана збирала та передавала представникові спецслужб РФ відомості, які становлять державну таємницю та інформацію військового характеру.

Солом’янський районний судом Києва визнано винною у скоєнні державної зради співробітницю Головного управління Національної гвардії України, яка передавала спецслужбам РФ інформацію військового характеру. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Зазначається, що з серпня 2016 по жовтень 2017 року обвинувачена, яка обіймала посаду техніка інформаційного забезпечення військової частини Головного управління Нацгвардії, діяла за попередньою змовою з представником спецслужб Російської Федерації. Зокрема, вона збирала та передавала йому відомості, які становлять державну таємницю та інформацію військового характеру.

24 січня 2018 зазначену особу визнано винною у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч.1 ст. 111 (державна зрада) КК України, та призначено їй покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишнього розвідника на 6 років відправили за ґрати за співпрацю з терористами “ДНР”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/VZxeGmMq796YPtT56OMh8DTR68wZhSkc.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/VZxeGmMq796YPtT56OMh8DTR68wZhSkc-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюКриміналГенеральна прокуратура,державна зрада,Національна гвардія,РФ,Солом'янський райсудОбвинувачувана збирала та передавала представникові спецслужб РФ відомості, які становлять державну таємницю та інформацію військового характеру. Солом’янський районний судом Києва визнано винною у скоєнні державної зради співробітницю Головного управління Національної гвардії України, яка передавала спецслужбам РФ інформацію військового характеру. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України. Зазначається, що з серпня 2016 по жовтень...| Київської області та України | Kiev Time