В одному з навчальних закладів столиці шкільний психолог вважає, що діти мають вивчати російську мову через те, що “невідомо, де ти опинишся завтра”.

Шкільний психолог в одному із загальноосвітніх закладів Києва змушує учнів молодших класів відвідувати факультативні заняття з російської мови попри те, що батьки завчасно в письмовій формі відмовилися від таких уроків. Про такий випадок в Facebook повідомила мати учня, який зіштовхнувся із такою ситуацією, повідомляє видання РБК-Україна.

“Підкажіть будь ласка! Я просто здивована. У нас в школі є факультатив російської мови. Факультатив це за бажанням, наскільки я знаю. Ми з вересня написали відмову. Все було нормально, ніхто його не змушував туди ходити. У п’ятницю шкільний психолог змушувала дитину йти на цей факультатив, аргументуючи тим, що мовляв ти не знаєш, що з тобою буде завтра, і де ти опинишся. Залишила його в спокої лише після того, як дитина мені подзвонила. Що робити в цій ситуації? І чи адекватна взагалі ця психолог?!” – написала жінка в спільноті “БАТЬКИ SOS”.

Пост жінки спровокував бурхливу дискусію в згаданій соцмережі. “Психолог не адекватна. Скажіть, що якщо ще раз буде змушувати – зателефонуєте в СБУ, для перевірки її поглядів”, “Не бачу взагалі ніякого сенсу вчити російську мову”, “Росія – тупикова гілка цивілізації, так і у їхньої мови немає майбутнього. Є багато інших мов у світі, які дітям принесуть користь у житті, ніж витрачати час на “мертву” мову”, – відреагувала частина коментаторів.

Втім, частина користувачів висловила думку про те, що російську вивчати не тільки потрібно, а й необхідно. “Чудово, що є такий факультатив. Я б ще урок ввела. Ви ж самі пишете російською. Багато дітей пишуть російською українськими літерами тому, що є такі батьки, які вважають, що російська їм не знадобиться в житті”, – написала вона. “Вважаю, що якщо дитина думає російською, то і на папері вона повинна вміти грамотно висловлювати свої думки”, – висловилися опоненти..https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/im578x383-russian_ryskweb.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/im578x383-russian_ryskweb-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюКиївСуспільстворосійська моваВ одному з навчальних закладів столиці шкільний психолог вважає, що діти мають вивчати російську мову через те, що 'невідомо, де ти опинишся завтра'. Шкільний психолог в одному із загальноосвітніх закладів Києва змушує учнів молодших класів відвідувати факультативні заняття з російської мови попри те, що батьки завчасно в письмовій формі відмовилися...| Київської області та України | Kiev Time